Komanda

Čau! Mani sauc Anete!

Mans talants ir patiesas un mīlestības piepildītas sarunas ar cilvēkiem, iedvesmojot viņus uz jaunām lietām, kas nes pozitīvu tendenci nākotnē! 


SIA “Alba Lira” īstenoju savu talantu – paredzēt nākotnes tendences, lai realizētu jaunu zīmolu, kam var būt milzīga pozitīva ietekme uz cilvēkiem! 


Organizēju un piedalos SIA “Alba Lira” bērnu nometnēs kā meistars, lai savas pašattīstības ceļā iegūtās plašās zināšanas nodotu bērniem, palīdzot viņiem izaugt par SUPER TALANTĪGIEM un vispusīgi attīstītiem cilvēkiem, kuri apzinās visus savus talantus, iekšējo spēku, un spējīgi paši ātri izveidot savu Dzīves ceļu uz Sapņu piepildīšanu!

Sveiki! Esmu Daiga!

Mans talants ir organizēt – ar minimāliem resursiem panākt maksimālu rezultātu – pārkārtojot informāciju, procesus un lietas, es veidoju jaunu struktūru, ar kuras palīdzību tiek efektīvi realizētas idejas un sasniegti nospraustie mērķi. 


SIA “Alba Lira” darbojos saskaņā ar savu talantu un organizēju nometnes bērniem, kurās mēs paplašinām bērnu zināšanu un prasmju diapazonu, palīdzam viņiem augt un attīstīties, un kopā meklējam atbildes uz dažādiem jautājumiem!


Savu radošo potenciālu realizēju no sirds un ar patiesu prieku daloties ar apkārtējiem savā līdzšinējā pieredzē un manās dzīves vērtībās, tādā veidā iedrošinot un palīdzot citiem kļūt vēl veiksmīgākiem!

Sveiki, mani sauc Līga!

Mans talants ir iedvesmot un radīt pozitīvas emocijas citos un pacelt enerģiju, kā arī īstenot kolektīvos mērķus, ieviešot katrā procesā līdzsvaru un kārtību. 
Mums katrā ir individuālas emocijas, intelekts, talanti un sociālās prasmes, tāpēc vadot LIRA meistarklases, seminārus, pulciņus un nometnes, mans uzdevums ir palīdzēt atklāt un attīstīt katrā iedzimtos talantus.