Nometnes

Vai esat gatavi pasakainākajām nometnēm Ādažos?!

Ir pienācis laiks LIRAS talantu nometnēm, kurās bērniem vecumā no 7-14 gadiem būs lieliska iespēja paplašināt savu zināšanu un prasmju diapazonu, pavadot laiku kopā ar brīnišķīgiem meistariem, kas bērniem palīdzēs augt un attīstīties! Kopīgi meklēsim un atradīsim atbildes uz dažnedažādiem jautājumiem!


LIRAS nometnes ir veidotas tā, lai palīdzētu ikvienam bērnam attīstīt viņa individuālos talantus un ļautu tam spoži UZSPĪDĒT !

Katrā nometnē, papildus mērķtiecīgi izvēlētam nodarbību tematiskajam klāstam, ir iekļautas 2-3 aizraujošas meistarklases kopā ar savas jomas meistariem, kuri savas pašattīstības ceļā iegūtās plašās zināšanas nodos bērniem, palīdzot viņiem izaugt par SUPER TALANTĪGIEM un vispusīgi attīstītiem cilvēkiem! LIRA nometnēs bērni apzināsies savus talantus un iekšējo spēku, un jau tuvākajā nākotnē būs spējīgi patstāvīgi izveidot efektīvu Savu Dzīves ceļu virzienā uz Savu Sapņu piepildīšanu!


Priecāsimies satikties ar Tavu bērnu mūsu brīnumainajās un pasakainajās nometnēs, lai kopīgi piepildītu bērnu Sapņus!

Piesaki savu bērnu 2021.gada vasaras dienas nometnēm Ādažos:

Ieskats 2020.gada vasaras brīnumainajās, pasakainajās, un saturiski tik krāsainajās dienas nometnēs Ādažos:

Vecāki! Mūsu nometnē Jūsu bērnam būs super droši, jo ievērosim visus Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavoto vadlīniju punktus “Vadlīnijas piesardzības pasākumiem bērnu nometņu organizētājiem” un visas nodarbības norisināsies 2-3 atsevišķās grupās.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial