Aktīvā Tīģera BLOGS par aktīvu dzīvi un sportošanu

Vai tev apnicis sēdēt mājās? 

Esmu atradis 3 aktīvās atpūtas veidus, kā jautri un aktīvi pavadīt laiku ar draugiem! 

Tev tas noteikti jāuzzin, lai tu varētu ar svaigu un ideju pilnu galvu turpināt tālmācību.

Kalnu slēpošana.

Vai jūs jau esat bijuši slēpot no kalna? Laišanās no kalna lielā ātrumā un lēkāšana pa tramplīniem ir mana mīļākās lietas, kas man patīk slēpošanā no kalna. Neuztraucies ja vēl neesi paguvis  to izdarīt. Tev vēl tam ir laiks…nu ļoti daudz nav (kāda nedēļa, kamēr sniegs ir Latvijā). Visforšākais kalns Latvijā man liekas Ozolkalns!

Foto: https://www.infoski.lv/trases/kalnusleposana/ozolkalns

Pastaigāšanās pa takām.

Man staigāšanā visvairāk patīk ka tu redzi daudz skaistu ainu un vari pavadīt laiku ar ģimeni vai draugiem, kā arī pašam ar sevi.  Piemēram, man pastaigāšanās palīdz noņemt stresu un ar svaigu galvu atgriezties nedēļā un tālmācībā. Divas no manām mīļākajām takām ir Raganu purva sēru dīķu taka un Lāčkroga ezers. Vai esi tur bijis? Iesaku izvēlēties tev kādu taku šeit: https://sapnumedniece.lv/10-dabas-takas-un-objekti-latvija-ko-apskatities-socialas-distancesanas-laika/                   

Distanšu slēpošana.

Distanšu slēpošanā man vislabāk patīk tas, ka tā ir intensīva pastaiga, īpaši, kad tu uzbrauc kalnā un vari no tā nobraukt lejā. Un šādā veidā var pārvietoties ātrāk un tas arī ir kā sporta veids, kas palīdz uzturēt labu fizisko formu. Man vislabāk patīk Mežaparkā, jo tur ir diezgan daudz kalniņu un iebrauktu sliežu. Saite kur Mežaparkā var noīrēt distanšu slēpošanas inventāru https://www.facebook.com/mezaparkanomalv/.

Noteikti izmēģini kādu no šiem aktīvajiem atpūtas veidiem un padalieties kāda ir tava pieredze ar tiem!? 

Padalies ar šo rakstu, ja likās interesanti lasīt manu PAŠU PIRMO BLOGU! : )

Ar sveicieniem,

Aktīvais Tīģeris no Jauno uzņēmēju skolas LIRA

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial