Gardēžu skola “LIRA”

Gardēžu skolā “LIRA” bērni izbauda dažādas garšas visās to niansēs!

Latvijā ēšanas tradīcijas ir bagātīgas, jo šeit- kā Eiropas krustcelēs – no austrumiem un rietumiem gadsimtiem ienākušas citu tautu ietekmes. Latviešu virtuve ir izteikti sezonāla, jo mums ir četri gadalaiki, un katrs no tiem piedāvā savus īpašus produktus un garšas buķetes. Nodarbībās veicinām bērnos veselīga uztura dažādošanu, kvalitātes novērtēšanu un galda etiķetes ievērošanu, kā arī dažādu kultūru un svētku jeb tematisko ēdienu pagatavošanu.

Programmas mērķis: apgūt maltīšu gatavošanas prasmes, gūt plašākas zināšanas par veselīgu uzturu, galda etiķeti un dažādiem galda klājumiem svētkos.

Grupas: bērni un jaunieši vecumā no 7-10 gadiem (1.-4.klase) un 11-15 gadiem (5.-8.klase).

Pieteikuma anketa

Šajā pieteikuma anketā norādīto personas datu pārzinis ir SIA „Alba Lira“, kas apņemas ievērot LR Fizisko personu datu aizsardzības likumu, kā arī GDPR regulā minētos datu apstrādes principus. Datu subjekts jebkurā brīdī var atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un pieprasīt dzēst datus. Datu apstrādes mērķis: noslēgto saistību izpildes nodrošināšana un datu subjekta informēšana par turpmākajiem Interešu izglītības iestādes LIRA organizētajiem pasākumiem.