Mācību virtuves atklāšana Ādažu Brīvajā Valdorfa skolā

Bērnu un jauniešu interešu izglītības iestāde LIRA ar sajūsmas piepildītām sirdīm dalās priekā par sadarbībā ar Altum īstenoto projektu, š.g. 29.septembrī svinīgi un pateicībā atklājot mācību virtuvi Ādažu Brīvajā Valdorfa skolā.
Sociālais uzņēmums “Alba Lira” sadarbībā ar akciju sabiedrību “Attīstības finanšu institūcija Altum” no 2022.gada decembra līdz 2023.gada 30.septembrim ir īstenojis sociālo projektu.
Projekta mērķis bija izveidot stabilu interešu izglītības iestādi Ādažos, attīstot augstā kvalitātē GARDĒŽU SKOLAS “LIRA” meistarklases, kur bērni, jaunieši un pieaugušie attīsta savus talantus stilīgās un izglītojošās meistarklasēs, gardēžu pulciņos un radošās nometnēs.
Biznesa projekta ietvaros tika kāpināta uzņēmuma darbinieku kapacitāte, palielināts pulciņu un dalībnieku skaits, kā arī attīsta un izveidota kvalitatīvi aprīkotu mācību virtuve Ādažos interešu izglītības pakalpojumu sniegšanai.
Projekts 90% apmērā tiek finansēts Eiropas Sociālā Fonda Sociālās uzņēmējdarbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” ietvaros un 10% nodrošina sociālais uzņēmums “Alba Lira”.
Kur var vairāk iegūt informāciju par mums?
· FaceBook lapā https://www.facebook.com/interesuizglitibasiestadeLira
· Instagram kontā albaliraeducation
· www.albalira.lv