“Zinātnes, tehnikas un burvju triku nometne”

Tehnika, zinātne un burvju triku māksla aizrauj, tāpēc Tavam bērnam būs lieliska iespēja apgūt daudz jauna un vērtīga!

Nometnes filozofija: katrā no mums ir spējas būt zinātniekam, burvju triku māksliniekam un virtuozam tehnikas vadītājam! Ļaujies tām izpausties!

Ko un cik daudz Jūsu bērns iemācīsies LIRA nometnē?

  • Sadarbībā ar autoskolu ”Kristīne autoskola”, jauniešiem no 14 gadu vecuma būs iespēja izmēģināt un gatavoties Mopēda vadītāja apliecības (AM) saņemšanai sertificēta instruktora uzraudzībā. Mācīsim teoriju un individuāli trenēsim pamata braukšanas iemaņas, īpaši figūras, kas ir visgrūtākā daļa CSDD eksāmenā. Pēc nometnes pamatiemaņu apgūšanas, jaunietim būs iespēja pastāvīgi turpināt braukšanas nodarbības autoskolā ar 10% atlaidi un pašam veiksmīgi noslēgt nometnē uzsākto procesu ar eksāmena kārtošanu CSDD.
  • Drošības pamati uz ceļā, uz ūdens, internetā, pirmā palīdzība, ja draugs nonācis nelaimē;
  • Aizraujoši un izglītojoši fizikas un ķīmijas eksperimentu meistarklase kopā ar Laboratorium zinātnieku komandu, kas ievedīs zinātnes pasaulē un noteikti iemācīs 3 jaunas likumsakarības!
  • Burvju triku meistarklase ar talantīgo un atraktīvo Danti Pecolli, kuras laikā Dante atklās dažus maģijas noslēpumus, mācīs burvju trikus un rādīs burvju šovu!
  • ActionBound orientēšanās spēle, tās veidošana datorā un izspēle komandās;
  • Velo iemaņu uzlabošana tiem, kas nebrauc ar Motorolleri, vasaras kokteiļu meistarklase, komandu spēles u.c.
  • Katru dienu daudzveidīgas, rūpīgi plānotas nometnes aktivitātes, lai radītu katrā no bērniem pašpaļāvību, pašpārliecinātību un līdera spējas.

Pieredzējušu pasniedzēju vadībā katra diena ir lieliska izaugsmei un prasmju pilnveidošanai.

Nometnē plānojam radīt savas individuālās tradīcijas, kuras noteikti iemīlēs ikviens mūsu dalībnieks.

Vecāki! Mūsu nometnē Jūsu bērnam būs super droši, jo ievērosim visus Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavoto vadlīniju punktus “Vadlīnijas piesardzības pasākumiem bērnu nometņu organizētājiem” un visas nodarbības norisināsies 2 atsevišķās grupās.

Pieteikuma anketa

Šajā pieteikuma anketā norādīto personas datu pārzinis ir SIA „Alba Lira“, kas apņemas ievērot LR Fizisko personu datu aizsardzības likumu, kā arī GDPR regulā minētos datu apstrādes principus. Datu subjekts jebkurā brīdī var atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un pieprasīt dzēst datus. Datu apstrādes mērķis: noslēgto saistību izpildes nodrošināšana un datu subjekta informēšana par turpmākajiem Interešu izglītības iestādes LIRA organizētajiem pasākumiem.