5 AKTIVITĀTES PUSAUDŽIEM BEZ DATOREKRĀNA

Anete Vaivade

2020.gada nogalē Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centrs veica vērtīgu pētījumu par PUSAUDŽU un JAUNIEŠU LABSAJŪTU kovidpandēmijas laikā, kura rezultātā konstatēts, ka otrā viļņa rezultātā strauji krītas pusaudžu mentālā veselība. Lielākā daļa PUSAUDŽU minēja, ka piedzīvo depresiju, trauksmi, miega trūkumu. Viņiem šķiet, ka dzīve ir bezjēdzīga. Vislielākās problēmas jauniešiem sagādā 64% mācības; 48% brīvā laika pavadīšana; 45% fizisko aktivitāšu trūkums.

LAI MAZINĀTU MENTĀLĀS VESELĪBAS PROBLĒMAS, PUSAUDŽI MIN, KAS VIŅIEM  VISVAIRĀK NEPIECIEŠAMS –  pavadīt vairāk  laika ar draugiem, fiziskās aktivitātes vai sports un  kopīgas aktivitātes ar ģimeni.

Zinātniski ir pierādīts, ka vislabākās VECĀKU rūpes ir kad PUSAUDZIS ir samīļots, aprūpēts un VIŅAM tiek veltīta pienācīga uzmanība ! Gatavojiet garšīgas maltītes saviem bērniem, katru vakaru 15 min apķeriet bērnu un pasēdiet kopā, runājiet ar viņu. Sakiet savam PUSAUDZIM, ka viņš ir PILNĪBA un JŪS LEPOJATIES ar VIŅU un viņš tāds arī būs!

Lai risinātu šo problēmu Bērnu un jauniešu interešu izglītības iestāde LIRA aicina VECĀKIEM brīvlaikā īpašu uzmanību pievērst saviem PUSAUDŽIEM un ir izstrādājusi 5 AKTIVITĀTES PUSAUDŽIEM BEZ DATOREKRĀNA!

Palīdzi savam PUSAUDZIM gūt DZĪVESPRIEKU šajā laikā!

KOMENTĀRĀ ieraksti, kuru aktivitāti tu piedāvāsi savam PUSAUDZIM!

Iepazīties ar pētījumu var šeit:  https://61d65e37-01a0-426e-b0f4-fd3a092c2742.filesusr.com/ugd/9c12e9_f48f2b1239914bb7b85b88a2d14df51f.pdf

Anete Vaivade

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial