Stilīgās Pantēras BLOGS par ģērbšanās stiliem

Uzzini, kāda ir atšķirība starp street stilu un country stilu !

Ja tu gribi uzzināt kādus jaunus stilus vai kā izvēlēties atbilstošus apģērba gabalus tad droši vari turpināt lasīt šo blogu.

Street stils

Ielas stilam raksturīgs košu krāsu apģērbs – džinsi, t-krekli, hoodiji, treniņbikses, un arī daudz dažādas botas. Kā arī dažādi aksesuāri piemēram somiņas, cepures, stilīgas brilles, skeitbords un tamlīdzīgi. Ja tu paskatīsies uz tiem kas staigā pa ielām, tad tu redzēsi daudzus ar tāda veida stilu! Un domāju ka tev arī būs velme izmēģināt kaut ko savādāku. 

Street stils ir man mīļākais ikdienas stils un es pati valkāju džinsus un treniņbikses, un kā aksesuārus izmantoju brilles un efektīgas botas – gan augstās, gan zemās.

Country stils

Country stils ir tāds, kurš vairāk atbilst cilvēkiem, kas dzīvo laukos, vai arī viņiem vienkārši patīk lauku stils – pilsētā. Šis stils ir nedaudz mierīgākās, dabīgās un maigākās krāsās kā street stils. Raksturīgākais arpģērbs sievietēm ir kāda viegla kleitiņa, mežīnes vai šorti ar kreklu un zābaciņiem vai vaļējiem apaviem. Bet vīriešiem zili džinsi, rūtaini, pogājami krekli. Galvenie aksesuāri ir cowboy cepures un brilles. Bet vakarā kad ir vēss – jāuzvelk kāda džinsu jaka. 

Ja, man būtu jāizvēlas kaut kas no country stila, es vilktu šortus, kreklus un brilles un arī kādus vaļējus apavus, jā un mani mati būtu izlaisti un plīvojoši vējā.

Izmēģini arī tu dažādus jaunus stilus un atrodi īsto sevi! 

Atstāj komentārā, kāds stils patīk tev un padalies ar šo rakstu, ja likās interesanti lasīt manu PIRMO BLOGU! : )

Stilīgā Pantēra,

Jauno uzņēmēju pulciņš LIRA

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial