Kā es ikdienā meklēju un atrodu BALTO!

Nu jau kādu laiciņu es varētu saukt balto par manu mīļāko krāsu. Fiziķi un krāsu eksperti varētu man nepiekrist un skaidrot, ka baltā taču NAV krāsa, tomēr es domāju, ka BALTĀ ir pati spēcīgākā no visām krāsām! Tā ir krāsa, kas man simbolizē beznosacījuma mīlestību. Es ieraugu balto ik rītu, kad paraugos laukā pa logu! Es redzu balto uz papīra lapas, pirms sāku uz tās kaut ko rakstīt. Es iededzu baltu sveci pie brokastu galda, lai ģimenē valdītu baltas domas.

Šobrīd daba mums visapkārt Latvijā ir ļoti balta, tik dāsna ziema sen nav bijusi, un es aicinu ik vienu priecāties un izbaudīt šos apburošos dabas skatus, kad saulainā dienā visa zeme mirdz un gaisā virmo pavisam mazi kristāliņi. Tie laistās dažnedažādās krāsās, taču visa pamats ir baltais. Balta zeme, balti koki, balti mākoņi un balti dūmi, kas lēnām veļas laukā no saviem skursteņiem.

Baltā krāsa ir ļoti labs pamats, uz kura būvēt savas dienas (un dzīves!) pozitīvo scenāriju. Tikai tad, kad manā prātā iestājas rāms BALTAIS, tas ir īstais brīdis domāt lielās domas. Lai nonāktu šajā mistiskajā stāvoklī, man palīdz baltās krāsas meditācija. Baltā krāsa attīra manas domas un manu prāta telpu, tā palīdz man atgūt līdzsvaru.

Šī nav pārtikas produktu sērijas “Baltais” reklāma, bet manas pārdomas un šī brīža sajūtas. Es iedomājos, ka fonā skan visiem tik labi zināmā dziesma ”Tie ir mūsu sapņi, mūsu krāsas, kurās savu dienu krāsojam! Tie ir mūsu vārdi, mūsu mēles, kuras mēs aiz zobiem neturam! Jo tikai tā, var uzzīmēt to visu ko var iemīlēt! Šajā krāsainā pasaulē, šajā pasaulē! Ooo…” Es mīlu pasauli un savu dzīvi ik dienu, es iekrāsoju savas dienas dažādās krāsās, bet visa pamatā ir mīlestība un man tā ir dažbrīd pat neredzamā baltā krāsā, jo mīlestība nav skaļa un tā nav uzbāzīga. Mana baltā krāsa ir uzmanīga un rāma, tā ir silta un mīksta. Kad galvā iezogas nebaltās domas un sirdij kļūst grūti – es palūdzu eņģeļiem, lai tie ieskauj mani savos stiprajos, baltajos spārnos, un viss atkal kļūst balts.

Viens no latviešiem tik retajiem pozitīvajiem teicieniem ir: kas meklē – tas atrod! Tātad atslēgas vārds ir “meklēt”!  Arī dziesmā piedziedājumā ir vēstījums: īstās krāsas ir jāmeklē, dzīvē jāmeklē!

Un kādu krāsu Tu šobrīd meklē savā ikdienā?

Ar baltiem sveicieniem,

Daiga