Nometne bērniem Ādažos “Piedzīvojumi pusaudžiem RI-SK-RO!”

2021.gada 19.jūlijs – 23.jūlijs nometne bērniem Ādažos “Piedzīvojumi pusaudžiem RI-SK-RO!

LIRAS nometne bērniem un pusaudžiem vecumā no 7-14 gadiem ir īpaša 5 dienu programma, kurā atraisīsim komandas un piedzīvojuma garu un aktivizēsim bērnu talantus izmantojot riteņus, skūterus, rollerus (RI-SK-RO) u.c. aktivitātes:

  • Sadarbībā ar autoskolu ”Kristīne autoskola”, jauniešiem no 13 gadu vecuma būs iespēja izmēģināt un gatavoties Motorollera vadītāja apliecības (AM) saņemšanai sertificēta instruktora uzraudzībā. Mācīsimies teoriju un individuāli trenēsim pamata braukšanas iemaņas, īpaši figūras, kas ir visgrūtākā daļa CSDD eksāmenā. Pēc nometnes pamatiemaņu apgūšanas, jaunietim būs iespēja pastāvīgi turpināt braukšanas nodarbības autoskolā ar 10% atlaidi un pašam veiksmīgi noslēgt nometnē uzsākto procesu ar eksāmena kārtošanu CSDD;
  • Kopīgs pārgājiens gar jūru;
  • Aizraujošas un izglītojošas velo, skrejritieņu un skateboard meistarklases un sacensības;
  • Kokteiļu un grilla meistarklases;
  • Emociju un domu vadīšanas tehniku apguve;
  • Veiksmīgu uzņēmēju pieredzes stāsti;
  • Katru dienu daudzveidīgas, rūpīgi plānotas nometnes aktivitātes, lai radītu katrā no bērniem pašpaļāvību, attīstītu līdera spējas un efektīvas komunikācijas un sadarbības prasmes.

Vieta: Ādažu Brīvā Valdorfa skola, Skolas iela 21, Ādaži, LV-2164, Ādažu novads

Vecāki – mūsu nometnē jūsu bērnam būs droši, jo ievērosim visus Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavoto vadlīniju punktus “Vadlīnijas piesardzības pasākumiem bērnu nometņu organizētājiem” un visas nodarbības norisināsies 3 grupās, maksimums katrā grupā 10 bērni, 3-4 pedagogu/meistaru pavadībā.

Cena: 195 EUR / Nāc ar māsu, brāli vai draugu un maksā 185 EUR! Neaizmirsti norādīt māsas/brāļa vai drauga Vārdu/Uzvārdu, ar kuru dodies kopā uz LIRA nometni un saņemiet  KATRS 10 EUR atlaidi!

E-pasts saziņai: alba.lira@inbox.lv
Tālr. uzziņām 28355787 (Daiga) , 29490785 (Anete).
www.albalira.lv